parkowa reklama góra

Wypróbuj i popływaj za darmo

Od początku lipca na plaży w Zborowie działa wypożyczalnia desek SUP. Czym jest SUP czyli Stand Up Paddle? To najszybciej rozwijający się sport wodny, to nowość, która kilka lat temu dotarła do Polski. Deska podobna do windsurfingowej / surfingowej – tylko nieco większa, ale zamiast pędnika do poruszania się masz lekkie wiosło.
Nie musisz czekać na wiatr – bo pływać na SUPach możesz w każdych warunkach pogodowych, zarówno na płaskiej, jak i zafalowanej wodzie. To świetna zabawa dla całej rodziny. Możesz się na SUPie odprężyć i pływać zupełnie relaksacyjnie samemu, z dzieciakami bądź ze znajomymi. Możesz też ćwiczyć równowagę i stabilność bądź swoją wydolność, jeśli tylko powiosłujesz nieco szybciej.

Chcielibyście spróbować popływać na desce zupełnie za darmo? Specjalnie dla Was, w najbliższą niedzielę 8 lipca 2018 od godziny 12 do 15 firma BASS daje taką możliwość. Nie potraficie? Kilka minut nauki z obecnym na miejscu instruktorem i już pływacie. To naprawdę nic trudnego, a warto spróbować. Wpadnijcie na plażę w Zborowie :-).

Wypożyczalnia czynna jest od wtorku do niedzieli od godziny 10 do 18.

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl