parkowa reklama góra

Powiatowe nagrody z kultury i sportu

Powiat poznański po raz kolejny docenił ludzi kultury i sportu. Wręczenie tradycyjnych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz dla najlepszych zawodników i trenerów w powiecie poznańskim nastąpiło podczas XL sesji Rady Powiatu w Poznaniu, która odbyła się 27 czerwca.

„Od lat doceniamy osoby, które mają swoją pasję. Tych, którzy poświęcają swój wolny czas, by robić coś więcej. Kultura z natury rzeczy wymyka się ocenom i jest w pewnym sensie niewymierna. Bardzo wymierny jest za to sport. W tym przypadku, to końcowy rezultat jest najważniejszy. My nagradzamy właśnie tych, których wyniki są ponadprzeciętne”– mówił starosta poznański Jan Grabkowski.

 

Takie właśnie wyniki ma jeden z młodych bukowian, który również został nagrodzony. Mowa o karatece klubu karate „Empki” Mateuszu Samól, który zajął drugie miejsce Mistrzostw Europy WUKF kata indywidualnie (Rumunia). To kolejny sukces Mateusza w jego sportowej karierze, któremu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl