parkowa reklama góra

Policja informuje o „przedsiębiorczym” bukowianinie, który trafił za kratki

Policja poinformowała w swoim komunikacie o zatrzymaniu 29. letniego mieszkańca Buku zamieszanego w handel narkotykami. Oto jego treść:

„Prawie 4 kilogramy marihuany przechwycili policjanci z Grodziska Wielkopolskiego. Podczas czynności przeszukania w miejscu zamieszkania oraz w samochodzie policjanci znaleźli znaczną ilość suszu roślinnego. Pobrana do badań próbka potwierdziła, że zabezpieczona substancja to marihuana. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, mężczyźnie grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zabezpieczyli 4 kilogramy marihuany
 
Grodziscy policjanci z Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim doprowadzili do zatrzymania 29-letniego mieszkańca gminy Buk, posiadającego prawie 4 kilogramy środków narkotycznych w postaci marihuany.

Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania oraz w samochodzie policjanci znaleźli reklamówki oraz wiadra plastikowe, w których znajdowała się znaczna ilość suszu roślinnego. Pobrana próbka do badań potwierdziła, że zabezpieczona substancja to marihuana.

29-latek z zabezpieczonej ilość mógł w prowadzić na tzw. „czarny rynek” około 5000 „działek narkotyków”. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany 29-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek prokuratury, sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące”.

 


Źródło: http://www.wielkopolska.policja.gov.pl

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl