parkowa reklama góra

Nasza mistrzyni świata!

Zawsze cieszymy się z sukcesów mieszkańców naszej małej gminy. Ci, którzy je osiągają, poświęcają wiele. Takich ludzi powinno się chwalić, wyróżniać i cieszyć z ich sukcesów. Kiedyś już pisaliśmy o sukcesach Ani Borkowskiej i gdy dowiedzieliśmy się o kolejnych sukcesach, poprosiliśmy o kilka słów na ten temat. Na szczęście Ania dała się namówić i była zgoda, więc gorąco zachęcamy do lektury:

21-24 czerwca 2018 we Włoszech niedaleko Mediolanu odbyły się Mistrzostwa Świata Kettlebell Sport. World Kettlebell Sport Federation (WKSF) zorganizowała fantastyczną imprezę sportową, w której wzięły udział reprezentanci 22 krajów z całego świata. Oprócz Europy, w rywalizacji brały udział między innymi takie kraje jak Brazylia, Indie, Japonia, USA. Kilkuset zawodników walczyło o podium w różnych konkurencjach kettlebell lifting, podzielonych na kategorie wagowe i wiekowe. Miałam zaszczyt być członkiem czternastoosobowej reprezentacji Polski. W sumie przywieźliśmy 3 złota, srebro i 5 brązowych medali, zajmując siódme miejsce w klasyfikacji drużynowej!
Moją ukochaną konkurencją jest SNATCH, czyli rwanie odważnika nad głowę. Wystartowałam dwukrotnie. Start w mojej kategorii wiekowej z odważnikiem 16 kg został nagrodzony złotem! Mogę powiedzieć, ze jestem najlepszą weteranką na świecie!!!😀😀😀. W tym roku wystartowałam także w profesjonalnej kategorii ELITE z odważnikiem 24 kg. Zajęłam czwarte miejsce i wykonałam swój rekord życiowy klasyfikując się w rankingu jako Kandydat na Mistrza Sportu! Te osiągnięcia dają mi motywację do dalszej pracy! Trudno pogodzić życie zawodowe, rodzinne i sportowe. Kompromisy są niezbędne, jeżeli muszą się znaleźć siły i czas na 5 treningów tygodniowo. Na szczęście wspiera mnie rodzina❤, bardzo profesjonalnie i skutecznie prowadzi mnie trener Mateusz Kwiatkowski, a miejsce i sprzęt treningowy zapewnia Reebok Crossfit Poznań. Spotykam na swojej drodze mnóstwo pozytywnych ludzi, którzy pomagają mi wytrwać w dążeniu do realizacji marzeń i utrzymać kierunek! Kettlebell lifting rozwija się w niesamowitym tempie i wierzę, ze WKSF wyniesie ten sport na kolejny poziom. Polscy zawodnicy rosną w siłę!
Następny etap to Mistrzostwa Europy w listopadzie w Portugalii i próba zdobycia tytułu Mistrza Sportu. Nigdy nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, ze wymaga to czasu. Czas i tak upłynie.

Obejrzyjcie rywalizację:
film 1

film 2

Ani serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego w dalszej karierze :-).

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl