766 kilometrów w nogach, czyli Bukowski Na Rowerze

W zeszłym roku długa wycieczka na Green Velo, teraz trochę inaczej w tym Bieszczady. Grupa pasjonatów kolarstwa ponownie wybrała się na wyprawę rowerową. W sumie pokonali 766 kilometrów. Podróż zajęła im sześć dni, a siódmy poświęcili na zwiedzanie Kazimierza Dolnego. Podróżowali chyba po każdym rodzaju nawierzchni, ale większość oczywiście po asfalcie. Trudno byłoby pokonać w takim czasie tyle kilometrów po trasach podobnych do tej przebiegającej przez piaski i bagna Parku Lasy Janowskie. Podjazdy w Bieszczadach, mimo że asfaltowe również nie były łatwiejsze, ale tam przynajmniej czekały na naszych mieszkańców górskie premie w postaci… wielokilometrowych zjazdów pozwalających na odpoczynek. Także pogoda w czasie całej podróży była zróżnicowana i wycieczka miała każde warunki pogodowe z wyjątkiem chyba tylko śniegu, bowiem temperatura w trakcie jazdy wahała się od 9,5°C do 40°C!

 

W wycieczce brali udział:
Piotr Rusin
Roman Szymański
Donata Szymańska
Sławek Sibilski
Arek Muchowski
A jako kierownik i wsparcie Darek Pańczak zwany przez uczestników wycieczki pączkiem.
Ekipie gratulujemy pomysłu, zacięcia oraz zazdrościmy wspaniałej przygody.

 

Dokładna mapa w wersji interaktywnej tutaj.

Zachęcamy do zajrzenia na facebookowy profil wyprawy Bukowski na Rowerze oraz polubienia, bowiem za rok pewnie kolejna ciekawa wyprawa. Znajdziecie tam też sporo fotek z kolejnych dni wyprawy.

 

 

Foto i info: Bukowski na Rowerze

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl