parkowa reklama góra

Wolny temat

wolnytemat

Tutaj można dyskutować na dowolne tematy! Prosimy o wyważone wypowiedzi. Gazeta „Bukowski Lider” nie odpowiada za treśćzamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach naruszenia prawa. Treści wypowiedzi użytkowników, proszę nie łączyć ze zdaniem redakcji Bukowskiego Lidera.

Komentarze: 1

 1. fhu |

  Dzisiaj w naszym mieście odbywa się odbiór tzw gabarytów. Po raz kolejny fantastyczny GOAP nie ogarnia sprawy, a firma Alkom, która wykonuje usługi w naszej gminie rządzi się swoimi prawami. Odbierają z posesji co chcą w jakich ilościach chcą.

  Na Placu Reszki w ogóle nic nie zabrali. Postali śmieciarką parę minut, i pojechali nie zabierając nic.

  Jestem mieszkańcem właśnie Placu Reszki i nie mam zamiaru sprzątać za firmę Alkom.

  Apeluję do wszystkich mieszkańców, aby zostawili nie zabrane odpady problemowe przed swoimi posesjami chociażby do Bożego Ciała. Może wtedy Pan Burmistrz zarządzi wielkie sprzątanie.

  Szanowna Rado miasta i Panie Burmistrzu. Po raz kolejny dziękuję , że jesteśmy dzięki Wam w GOAP i dziękuję, że mimo obowiązku ustawowego o zorganizowaniu PSZOK-u w każdej gminie, u nas takowego brak.

  Jeśli nie będzie reakcji, ja osobiście nie zabrane odpady zawiozę pod blok Pana Burmistrza lub pod bramę ZGK i polecam tak mieszkańcom

Comments are closed.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl