parkowa reklama góra

W sobotę rusza kolejny sezon bezpłatnych spotkań treningowych dla początkujących

Akcja „BiegamBoLubię” od wielu lat zaprasza ludzi na bezpłatne treningi i spotkania w prawie 100 miejscach w kraju. W Buku, w ramach akcji w każdy poniedziałek na wspólne bieganie zaprasza Bukowski Klub Biegacza. Od soboty 7 kwietnia na bukowskim stadionie w godzinach 9- 10 będą się odbywać spotkania treningowe dla początkujących biegaczy, czyli wszystkich tych, którzy chcą zacząć, ale nie wiedzą jak, nie są do końca przekonani lub nie chcą rozpoczynać sami. Podstawą spotkań jest program fundacji „Wychowanie Przez Sport” i akcji „BiegamBoLubię”. Zajęcia prowadzić będzie bukowski biegacz, który pasjonuje się tą dyscypliną sportu już 10 rok, organizator wielu imprez i uczestnik głównie półmaratonów i maratonów, a sporadycznie biegów na dystansie 10 kilometrów- Tomasz Giełda.
„Postaram się Was zarazić pasją biegania i sprawić, że poczujecie się szczęśliwsi 🙂. Biegam 10 rok, przebiegłem około 30 tysięcy kilometrów, mam pewne doświadczenie, którym postaram się z Wami podzielić”. – mówi nasz instruktor.
Dodaje również „poziom ćwiczeń będzie dostosowany dla osób zupełnie początkujących, ale chętnych do rozpoczęcia przygody z bieganiem. Oprócz sobotnich spotkań, każdy będzie otrzymywał „zadania domowe” które będzie trzeba wykonać w tygodniu 2- 3 razy w tygodniu. Zdradzę, że przez pierwsze 10 tygodni będą to marszobiegi”.


Wszystkich chętnych zapraszam do obserwowania facebookowej strony, która została założona w celach informacyjnych dla uczestników zajęć.

 

Tutaj jest strona bukowskiej akcji BBL
Jesteś zainteresowany? Dołącz do naszej grupy i do dzieła :-).

O zaletach biegania, oprócz oczywiście szczęścia przeczytaj tutaj.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl