Jak skontaktować się ze swoim radnym? Przypominamy

info

Pojawiają się pytania, w jaki sposób skontaktować się ze swoim radnym. Nie każdy ma taką wiedzę, więc przypominamy te informacje.

Skład Rady i podział na funkcje/ komisje tutaj

Każdorazowo kontakt można uzyskać przez Biuro Rady Miasta i Gminy Buk: 061/8884441.

Kontakty z radnymi:

Radna/Radny

Numer telefonu

Adres e-mail

Agnieszka Bednarek

607 626 020

agnieszka.bednarek@buk.gmina.pl
Alicja Króliczak alicja.kroliczak@buk.gmina.pl
Andrzej Jankowski

511 288 520

andrzej.jankowski@buk.gmina.pl
Dariusz Pańczak

61 8140 423

dariusz.panczak@buk.gmina.pl
Elżbieta Batura

609 563 981

elzbieta.batura@buk.gmina.pl
Elżbieta Tonder

507 259 399

elzbieta.tonder@buk.gmina.pl
Jan Roguszka

602 197 159

jan.roguszka@buk.gmina.pl
Jerzy Mrówka

600 182 196

jerzy.mrowka@buk.gmina.pl
Maria Mądroszyk

886 279 362

maria.madroszyk@buk.gmina.pl
Mirosław Adamczak

601 752 338

miroslaw.adamczak@buk.gmina.pl
Sławomir Lechna

691 895 296

slawomir.lechna@buk.gmina.pl
Tadeusz Łysiak

603 074 544

tadeusz.lysiak@buk.gmina.pl
Tadeusz Raburski

600 530 812

tadeusz.raburski@buk.gmina.pl
Tomasz Giełda

796 064 410

tomasz.gielda@buk.gmina.pl
Tomasz Plewa

604 713 807

tomasz.plewa@buk.gmina.pl


WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl