parkowa reklama góra

Z Buku do Grodziska Wielkopolskiego- zapisy trwają

Towarzyski Półmaraton Grodziskich Kosynierów jest biegiem upamiętniającym 170 rocznicę Wiosny Ludów oraz fakt, że mieszkańcy Buku poszli pomagać w walce z okupantem. Bieg wprawdzie pod nazwą półmaraton, będzie miał trasę wynoszącą ok 25 kilometrów i będzie miał charakter towarzyski, to znaczy, że tempo będzie dostosowane tak, aby wszyscy uczestnicy zwartą grupą (względy bezpieczeństwa drogowego) ukończyli bieg. Przewidywane tempo biegu to ok 10 km/ h, czyli 6minut na kilometr. Trasa biegu przebiegać będzie w ruchu ciągłym: Buk (rynek), Kozłowo, obwodnica Opalenicy ścieżka pieszo-rowerowa do skrzyżowania w kierunku Grąblewa, z Grąblewa do Grodziska, potem przez miasto do ulicy Rakoniewickiej w Grodzisku (pomnik grodziskich kosynierów). Cześć trasy przebiegać będzie drogami a część ścieżkami pieszo-rowerowymi. UWAGA. Pomnik Grodziskich Kosynierów, gdzie przewidywany jest koniec biegu, zlokalizowany jest w bliskiej odległości biura zawodów. Do dyspozycji są też miejsca parkingowe przy stawku i w parku.
W Towarzyskim Półmaratonie Grodziskich Kosynierów prawo startu mają osoby, które do dnia 28 kwietnia 2018 roku ukończą 18 lat i podpiszą oświadczenie, że startują na własną odpowiedzialność. Pełna treść regulaminu i panel zapisów znajduje się tutaj. Ilość miejsc startowych wynosi 100.

Organizatorzy:
– Stowarzyszenie Grodziski Klub Biegacza

– Stowarzyszenie Bukowski Klub Biegacza

Współorganizatorzy:
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim

Urząd Miasta i Gminy Buku (OSiR Buk)

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl