parkowa reklama góra

Akademia Bezpiecznej Kobiety

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zapraszają do udziału w znowelizowanym projekcie „Akademia Bezpiecznej Kobiety”. Już 11 kwietnia 2018 r. obędzie się pierwsze spotkanie dla kobiet ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa.

Współczesne kobiety stają się bardziej samodzielne i niezależne, co przełożyło się na potrzebę dostosowania realizowanych działań prewencyjnych do nowej sytuacji społecznej oraz występujących zagrożeń. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wraz ze Skodą wychodzą naprzeciw oczekiwaniom społecznym, przygotowując warsztaty dla kobiet mające na celu poprawę ich bezpieczeństwa.

Na przełomie kwietnia i maja br. przygotowano bezpłatne warsztaty dla kobiet w ramach projektu „Akademii Bezpiecznej Kobiety” – ABC Bezpiecznej Kobiety, z zakresu:

– bezpieczeństwa osobistego,

– bezpieczeństwa w ruchu drogowym,

– podstaw samoobrony.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą na terenie Interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa Skody Auto Lab w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 425.

Kobiety zainteresowane uczestnictwem w projekcie mają możliwość zarejestrowania się poprzez stronę internetową: www.abcbezpiecznejkobiety.pl

Zapraszamy serdecznie

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl