parkowa reklama góra

Trwa konkurs „Skrzydła Życia”

Policjanci po raz kolejny zapraszają młodzież do wzięcia udziału w IV edycji konkursu fotograficznego „Skrzydła życia”. Konkurs skierowany jest do młodzieży zamieszkującej Powiat Poznański w wieku od 13 do 18 lat. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Poznański Jan Grabkowski.
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Poznaniu zapraszają młodzież z powiatu poznańskiego w wieku 13-18 lat do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „Skrzydła życia”. Konkurs odbędzie się pod patronatem Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego.

Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do twórczego przedstawienia przemyśleń na temat problematyki zapobiegania przestępczości, przemocy oraz uzależnień.

Prace należy dostarczyć do siedziby Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, przy ul. Szylinga 2 w Poznaniu z adnotacją na kopercie Wydział Prewencji z dopiskiem€“ konkurs fotograficzny „Skrzydła życia”. Termin nadsyłania prac upływa 31 marca br. Serdecznie zapraszamy!

O zeszłorocznym konkursie pisaliśmy tutaj.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl