Gra lepsza niż wynik

W dniu 27.03.2018r., seniorzy Spartakusa Buk rozegrali mecz z zespołem Lider Swarzędz.

Pierwsza połowa była bardzo zacięta, jednak po paru błędach zawodników z naszej miejscowości na przerwę schodziliśmy z pięcioma bramkami straty. Druga połowa rozpoczęła się dobrze dla Spartakusa, ale to nie pomogło na doprowadzenie do remisu.
Mecz zakończył się wynikiem 19-30, jednakże z czystym sumieniem przyznać możemy, że nie odzwierciedla on gry Seniorów na boisku.

Nasi zawodnicy wystąpili w składzie:

Królikowski Adam, Szała Maciej, Popowicz Piotr (7 bramek), Krzyżanek Marcin (2 bramki),Świątkowski Radek (2 bramki) ,Jaroch Aleksander, Napierała Hubert (6 bramek), Krzemiński Kacper, Wrona Patryk, Kaczmarek Krystian, Rybicki Oskar (2 bramki)

Niestety, nie udało nam się zdobyć trzech punktów. Ale już dzisiaj możemy zaprosić na kolejny mecz, bowiem seniorzy reprezentujący nasze miasto w 3 Wielkopolskiej Lidze Mężczyzn rozegrają swój ostatni mecz na swoim obiekcie.
Zapraszamy wszystkich kibiców do gorącego kibicowania, tak aby nasi zajęli jak najwyższą lokatę.

Mecz odbędzie się dziś tj. czwartek 29.03.2018r. o godzinie 18:30 .

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Redaktor naczelny: Małgorzata Szlązak