parkowa reklama góra

Przewodnik audio po Buku- potrzebne informacje

Szanowni Mieszkańcy,
w związku z realizacją projektu przewodnika audio po Buku, zwracam się z prośbą o wskazanie ciekawych miejsc/ budynków, które by warto w nim ująć. Prośba również o podanie ciekawych nie za długich historycznych opisów, historii, byłych ciekawych/ znanych mieszkańców związanych ze wskazanymi miejscami (w miarę możliwości).
Początek trasy przewidywany jest przy stacji kolejowej w Buku, gdzie osoba włączająca pobrany online przewodnik, zostanie w drodze do miasta zapoznana z naszą historią, a następnie odpowiednio kierowana, trafi w najciekawsze miejsca oraz usłyszy o nich kilka słów. Planowane jest również oznaczenie odwiedzanych miejsc stosownymi tabliczkami (w miarę możliwości), a także oznakowanie informacją wyjścia ze stacji kolejowej.
Wierzę, że dzięki Państwa pomocy, uda nam się stworzyć coś ciekawego, dzięki czemu osoba odwiedzająca Buk, będzie mogła się o nim coś dowiedzieć.

Na chwilę obecną zdradzę, że głosu udzieli jedna z mieszkanek Buku, a koszty pokryje potwierdzony już sponsor. Mamy również już wybrane studio nagrań, które podejmie się realizacji technicznej. Przewidywany koszt udostępnienia przewodnika- 2 połowa bieżącego roku, choć postaramy się go zakończyć na wakacje.

Zachęcam do wsparcia projektu, który po ukończeniu będzie Nasz wspólny. Materiały proszę przesyłać mailowo na adres: tatamai@wp.pl. Kontakt również pod numerem telefonu 796064410.
Dziękuję i pozdrawiam
Tomasz Giełda

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl