XVIII Powiatowe Kolędowanie już w niedzielę

Starosta poznański Jan Grabkowski oraz Stanisław Filipiak burmistrz miasta i gminy Buk zapraszają na tradycyjne Powiatowe Kolędowanie, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 stycznia 2018 roku w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Buku. Honorowy patronat nad imprezą objął ks arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolia poznański. Początek kolędowania o godz. 15.00.

Tym razem w Buku kolędy wykonywać będą siostry Hybiak, Piotr Kuźniak oraz Zespół Kameralny Amici Canti z Buku. Siostry Kasia i Gosia Hybiak, to wyjątkowy duet z Poznania . O sobie mówią “najlepsza przyjaciółka”, co znajduje odzwierciedlenie podczas ich występów na scenie. Mimo młodego wieku, to utalentowane i świadome artystki, które wspólnie tworzą unikalną kompilację wrażliwości. Ich różnorodne osobowości, skrajnie odmienne barwy głosu, a także charyzma znakomicie ze sobą komponują. Piotr Kuźniak to z kolei wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista. Przeszłości członek i solista Poznańskich Słowików, jest też wokalistą zespołu Trubadurzy. Zespół Kameralny Amici Canti to natomiast jedna z najprężniej rozwijających się grup wokalnych. Pełne pasji a także nowatorskie podejście do sztuki wokalnej zdobyły grupie uznanie na wielu konkursach ogólnopolskich i poza granicami kraju. Zespół tworzy grupa amatorów – pasjonatów sztuki wokalnej, która działa nieprzerwanie od 1996 roku.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl