parkowa reklama góra

Wolny temat

wolnytemat

Tutaj można dyskutować na dowolne tematy! Prosimy o wyważone wypowiedzi. Gazeta „Bukowski Lider” nie odpowiada za treśćzamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach naruszenia prawa. Treści wypowiedzi użytkowników, proszę nie łączyć ze zdaniem redakcji Bukowskiego Lidera.

Komentarze: 1

  1. MATT |

    W Dobieżynie jest szkoła na którą nasza gmina dostała dotacje z UE, ma budować na dachu budynku panele solarne. Dlatego musi uszczelnić cały budynek. W tym roku mają go ocieplić, nie wiadomo też czy będą wymieniane okna z tego co mi wiadomo to nie. Niestety nie wiem do kiedy mają termin wykonania.

    Będzie też budowana sala gimnastyczna za szkołą za ok 2 mln zł podobna do tej w szewcach czy w innych wioskach, ale prawdopodobnie ma być tylko dostępna na potrzeby szkoły i wynajmowanie jej jak hali w Buku może być niemożliwe.

    W jakiejś bukowskiej gazecie ukazał się artykuł, że burmistrz nie wie czy będzie startował w nadchodzących wyborach. Zostało mu 2 lata do emerytury więc będzie i z pewnością wygra chyba że najdzie się odpowiedni kandydat a takiego jeszcze nie było.

    Firma ARWIMONT, która buduje się w Szewcach/Buku ma przenieść się również ze swoimi pracownikami, ale pani kierownik zakładu powiedziała, że na razie będą nabory tylko na produkcję

Comments are closed.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl