aa-sylwiareklamamalanagore-1

Oferta zajęć Domu Dziennego Pobytu „Pogodna Jesień”

Aby nie dać się zepchnąć z areny społecznego funkcjonowania sami seniorzy muszą prezentować swoje życie jako atrakcyjne. Chodzi o to, że mając do wyboru dwa bieguny życia, z których pierwszy oferuje rozpacz, zaś drugi integrację i spełnienie, warto zadać sobie trud zdobycia tej drugiej. Nie ma wątpliwości, że starość obronić się może sama ukazując oblicze nowe od tego, do którego przywykliśmy. Aktywny, uśmiechnięty, pewny swej wartości, bogaty w mądrość i rozliczne doświadczenia senior nie pozwoli wmówić sobie, że jest nieważny, że niczego nie warto dla niego robić, że wszystko jest już za nim. Warto podkreślić, że dzięki ofercie Domu Dziennego Pobytu „Pogodna Jesień” osoby starsze stają przed szansą, by po przejściu na emeryturę otworzyć się na nowe obszary życia, znaleźć sobie nowe, interesujące zajęcia i pociągające zadania, osiągnąć cele i urzeczywistnić marzenia, które wcześniej ze względu na zaabsorbowanie pracą zawodową i opieką nad dziećmi były pozostawione na boku. Oferta Domu Dziennego Pobytu pozwala seniorom rozwijać swoje możliwości, co przynosi korzyści zarówno im, jak i całemu społeczeństwu.

Chcielibyśmy zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą, ukazać jakie możliwości otwierają się przed każdym kto zdecyduje się korzystać z organizowanych przez nas zajęć, rehabilitacji i nie tylko.

W ramach terapii zajęciowej mogą Państwo brać udział w zajęciach takich jak:

– rękodzieło,

– zajęcia teatralno – wokalne, (środa 14:00-16:00)

– malarstwo, (środa 16:00-18:00)

– zajęcia muzyczne, (wtorek 13:00-15:00)

– gimnastykę rekreacyjną (środa 12:30. Piątek 11:00)

– masaż (czwartek 13:00-15:00)

– zajęcia taneczne. (wtorek 15:00-16:00))

Planujemy również imprezy okolicznościowe:

– pikniki, kiermasze, obchody świąt, obchody imienin i urodzin,

– punkt wymiany książek,

– potańcówki,

– wycieczki turystyczne i krajoznawcze.

Dodatkowo każdy uczestnik może codziennie  korzystać z:

– kącika prasowego,

– dostępu do biblioteki,

– gier towarzyskich i planszowych,

– dostęp do Internetu,

– zgodnie z indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami można dowolnie korzystać ze sprzętu rehabilitacyjnego, komputerowego, telewizyjnego.

Kierownik Domu Dziennego Pobytu „Pogodna Jesień” Alicja Króliczak.

 

Od redakcji BL: zachęcamy do lektury artykułów związanych z działalnością seniorów z Pogodnej Jesieni. Znajdziecie w nich życie, radość i wiele sympatii. Szczerze polecamy i zachęcamy do przyłączenia się do grupy PJ ;-).

 

 

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl