Zimowy koncert muzyczny

W sobotnie popołudnie 2 grudnia 2017r. w sali kina ,,Wielkopolanin” odbył się ,,Koncert Zimowy” zorganizowany przez Studio Piosenki i Ognisko Muzyczne działające przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Buku. Na pełnej kolorów świątecznej scenie wystąpiły utalentowane dzieci i młodzież  z klasy fortepianu, organów elektronicznych, akordeonu, perkusji oraz śpiewu estradowego.

Sala zapełniona była w stu procentach. Przybyli rodzice, dziadkowie i znajomi. Na początku wystąpili najmłodsi muzycy z piosenkami i melodiami dziecięcymi. W drugiej części koncertu prezentowali swoje osiągnięcia uczniowie klas gimnazjalnych i licealnych. Można było usłyszeć w bardzo dobrych wykonaniach i nowych aranżacjach utwory fortepianowe, piosenki z list przebojów, nastrojowe piosenki liryczne, soulowe ballady, festiwalowe przeboje oraz pastorałki i kolędy. Barwną scenografię przygotowała Ewa Szurkowska, a nad fantastycznym dźwiękiem i doskonałą obsługą techniczną czuwali akustycy Paweł Króliczak i Łukasz Zimny. Koncert przygotowali: Katarzyna Starosta, Janusz Darmonos, Dariusz Starosta i Tomasz Starosta.

Dzieci i młodzież po raz kolejny miała możliwość zaprezentować się na profesjonalnej estradzie i pokazać wysoki poziom artystyczny prezentowanych utworów. Młodych wokalistów i instrumentalistów czekają teraz kolejne miesiące ciężkiej pracy podczas lekcji, warsztatów ze znanymi muzykami polskiej sceny muzycznej i nagrań płytowych w profesjonalnych studiach. Część uczniów otrzymała już nominacje oraz zaproszenia na prestiżowe konkursy i festiwale na szczeblu ogólnopolskim w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie, oraz międzynarodowym w Koninie i Łodzi. Trzymamy mocno kciuki za nasze talenty!

 

 

 

Studio Piosenki i Ognisko
Muzyczne w Buku

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl