Ruszyły zapisy na zawody pływackie morsów

Dziś o godzinie 00:01 ruszyły zapisy na zawody pływackie. To już 4 edycja tej imprezy. IV Mikołajkowe Mistrzostwa Gminy Buk W PŁYWANIU MORSÓW SAPOR 2017 odbędą się w niedzielę 3 grudnia 2017 o godzinie 10. Ilość miejsc startowych to 60 osób, więc chętni powinni się pośpieszyć ze zgłoszeniem, bowiem organizatorzy przewidują, że limit miejsc wyczerpie się bardzo szybko (do tego momentu zgłosiło się już prawie 25 osób). Dla każdego, kto ukończy zawody- specjalnie zaprojektowany medal, a dla najlepszych puchary.

Tak było w zeszłym roku: kliknij, aby obejrzeć relację.

Organizatorzy zapraszają oczywiście również kibiców, którzy co roku pojawiają się w sporej ilości :-).
Regulamin imprezy: IV Mikołajkowe Mistrzostwa Gminy Buk W PŁYWANIU MORSÓW SAPOR 2017:

1. Cel:

– popularyzacja morsowania na terenie gminy Buk,

– popularyzacja aktywności ruchowej,

– integracja mieszkańców oraz integracja z klubami morsa z innych miejscowości,

– promocja gminy Buk.

2. Organizatorzy: Bukowski Klub Morsa; osoba koordynująca: Tomasz Giełda. Przy pomocy OSP Niepruszewo.

3. Termin i miejsce: 03.12.2017 godzina 10:00, jezioro niepruszewskie, plaża główna, Niepruszewo 64-320 Buk.

4. Dystans i szczegóły współzawodnictwa: zawodnicy mają do pokonania dystans 50 metrów pomiędzy pomostami (głębokość wody około 150cm, styl pływacki dowolny, start parami lub w zależności od warunków w większej ilości osób, wspólny z poziomu jeziora (nie dopuszcza się startu poprzez skok z pomostu). Zawodnicy nie mogą stosować sprzętów ułatwiających pływanie typu: pianka, płetwy itp…), mogą stosować natomiast rękawiczki i nakrycia głowy oraz buty neoprenowe i podobne. Jednak nie ułatwiające pływania.

5. Sposób wyłonienia zwycięzcy i rodzaj klasyfikacji: sędziowie dokonają pomiaru czasu każdego zawodnika biorącego udział w zawodach, po czym na podstawie wyników ustalą klasyfikację końcową. Prowadzone klasyfikacje:

– OPEN

– KAT MĘŻCZYZN

– KAT KOBIET

6. Nagrody:

– każdy uczestnik otrzyma medal pamiątkowy,

– organizatorzy dodatkowo starają się zapewnić dodatkowe ciekawe gadżety dla uczestników,

– pierwsze 3 osoby OPEN, każdej w.w. kategorii oraz najstarszy lub najstarsza i najmłodszy lub najmłodsza zawodniczka/ ik otrzymają puchary/statuetki (nagrody dublują się).

7. Zapisy i limity zawodników: mailowo na adres morsybuk@wp.pl. Zapisy rozpoczynają się w dniu 14 listopada 2017 o godzinie 00:01. Ustala się limit zawodników: 60 osób, po którego osiągnięciu zapisy zostaną zamknięte. Podczas zapisów podajemy:

– imię i nazwisko

– rok urodzenia

– miasto

– klub w przypadku przynależności do takowego.

8. Opłaty startowe (wpisowe):

•        Organizator pobiera opłatę startową w wysokości 15 PLN (słownie 15 złotych), z której pokryjemy koszty medali. Wpłat prosimy dokonywać gotówką lub na numer konta:
19 1140 2004 0000 3402 6364 6795, tytuł opłaty: OPŁATA STARTOWA: ZAWODY PŁYWACKIE MORSÓW, IMIĘ NAZWISKO, MIASTO. Brak opłaty startowej w terminie do 3 dni od daty zgłoszenia skutkuje usunięciem z listy startujących. Opłata dokonana po tym terminie zostaje zwrócona na konto, z którego przelew wykonano.

•        Niefinansowe koszty organizacji pokrywają organizatorzy. Finansowe koszty organizacji ponosi sponsor imprezy- producent okien i drzwi firma SAPOR www.sapor.pl). Sponsorami wspierającymi są Restauracja Parkowa (www.parkowa-buk.pl) i firma FACH- BRUK. Będzie jednak nam bardzo miło, jeżeli uczestnicy przywiozą ze sobą coś, co można wspólnie skonsumować na i przy ognisku podczas zawodów- wybór według uznania J.

9. Odpowiedzialność, oświadczenie woli i o stanie zdrowia: organizator zapewnia podczas zawodów pomoc medyczną (pierwsza pomoc), którą zapewni OSP Niepruszewo. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia i wypadki spowodowane złym stanem zdrowia uczestników. Każdy zawodnik startujący w zawodach:

– startuje w zawodach na własną odpowiedzialność i oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem jednocześnie wyrażając zgodę na jego zastosowanie,

– oświadcza, iż stan jego zdrowia pozwala na udział w zawodach,

– w przypadku osoby niepełnoletniej zgodę na stan wyraża rodzic lub pełnoletni opiekun,

– wyraża zgodę na wykorzystanie wizerunku w materiałach promocyjno- medialnych (np. relacja z zawodów).

10. Sponsorzy:

– Fabryka Okien i Drzwi Sapor sp.z o.o. – sponsor tytularny

– Restauracja Parkowa

– firma FACH- BRUK

11. Patronat medialny: „Bukowski Lider”.

12. Pozostałe: impreza ma charakter towarzyski, startujący organizatorzy przewidują ognisko wraz z kiełbasami dla uczestników, herbatę i w miarę ofiarności uczestników zawodów inne produkty spożywcze. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora, który dopuszcza również zwiększenie limitu startujących.

13. Kontakt z organizatorami: Tomasz Giełda 796064410, morsybuk@wp.pl

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl