Działania prewencyjne bukowskich policjantów

W dniu 31.10.2017 policjant zajmujący się w Komisariacie Policji w Buku zagadnieniami profilaktyki społecznej wspólnie z dzielnicowymi przeprowadzili działania mające na celu ograniczenie wśród mieszkańców kradzieży kieszonkowych w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym.

W związku z licznymi przypadkami kradzieży kieszonkowych, kradzieży z włamaniem, w szczególności do mieszkań i obiektów handlowych do których dochodzi na terenie Komisariatu Policji w Buku, których ofiarami stają się mieszkańcy, policjanci zorganizowali kampanię informacyjną przy sklepach na terenie Miasta Buk.

Podczas kampanii, funkcjonariusze rozdawali ulotki informacyjne „STOP KRADZIEŻY” przygotowane przez  Komisariat Policji i informowali mieszkańców o zagrożeniu dotyczącym kradzieży kieszonkowych. Funkcjonariusze apelowali o rozwagę i ostrożność. Przypominali, aby pilnować swoich rzeczy osobistych a kobietom przypominali o zapinaniu torebek podczas korzystania z komunikacji miejskiej, kolejowej czy na zakupach w sklepach. Na podstawie omawianych zdarzeń wykazano w jaki sposób należy się zachować, jakich metod użyć – wykorzystać do prawidłowego zabezpieczenia mienia. Ponadto, mieszkańcy otrzymywali opaski odblaskowe, aby byli widoczni na drodze w okresie jesienno– zimowym.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl