Oferta pracy: Spedytor z językiem francuskim

Jesteśmy firmą transportową oferującą pełen wachlarz usług związanych z organizacja transportów w obrębie Unii Europejskiej. Obecnie krajami objętymi naszymi usługami są państwa Europy Zachodniej.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Spedytor z językiem francuskim
Wynagrodzenie: od 4-8 tys zł zależne od doświadczenia
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami

przygotowywanie ofert, kalkulowanie cen

nadzór nad realizacją zleceń

załadunki w eksporcie/import własnego taboru

kształtowanie właściwego wizerunku firmy

organizowanie i planowanie transportu

nadzór nad procesem planowania usług transportowych

monitorowanie jakości usług spedycyjnych

Wymagania:
znajomość języka francuskiego i angielskiego lub niemieckiego

mile widziane doświadczenie w branży transportowo-spedycyjnej

umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

Oferta kierowana jest również do osób posługujących się biegle językiem francuskim, nie mających doświadczenia w branży transportowo-spedycyjnej.

Oferujemy:

możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

umowa o pracę

stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na mail: przemo@mtdintertrans.pl

Więcej informacji na temat oferty udzieli Przemysław Zimny 516-135-220

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Redaktor naczelny: Małgorzata Szlązak
Redaktor- Tomasz Giełda

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl