parkowa reklama góra

Bukowianie w ramie

Dwie bukowianki, pasjonatki fotografii prowadzą projekt „Bukowianie w ramie”. Agnieszka Króliczak i Asia Szymańska tak piszą na facebookowym profilu poświęconemu temu projektowi:
„Witajcie !!! Większości z Was pewnie jesteśmy dobrze znane 😉 Aga , Asia – dwie pasjonatki dyscypliny ganiania z aparatem za ludźmi 😉 Nowy rok , nowe plany , nowe pomysły … Tym razem chciałybyśmy zaprosić do projektu o ludziach Buku 🙂 Chcemy stworzyć portrety mieszkańców naszego miasteczka .Ludzi , którzy nieodłącznie kojarzą Wam się z naszym miasteczkiem – może to być sąsiadka z klatki obok albo pan sprawdzający bilety w kinie 😉 I teraz nasza prośba do Was – pomóżcie nam tych ludzi odszukać ! Zgłaszajcie swoje typy Bukowian !”

 

„Żyjesz tu. Mieszkasz. Uczysz się. Pracujesz. Spotykasz codziennie ludzi. Witasz się z nimi. Wymienisz serdecznością, uprzejmościami.
Zastanów się teraz chwilę, pomyśl, przypomnij sobie…

Niektórzy z nich są wyjątkowi, robią coś, co zapadło w pamięć, co generuje podziw, zachwyt. Są osoby będące nieodłączną częścią naszego małego miasteczka.
Jedni mają nietypowe hobby, pasję, inni działaniami, postępowaniem pokazują wielkość swojego serca. Są też osoby, które po prostu wypełniają to miasto swoim istnieniem. Trwają wśród nas nie odznaczając się niczym szczególnym… ludzie z ciekawą duszą i wnętrzem, może z poruszająca historią… Poznajmy ich wszystkich.

Asia & Aga, fotografki.”

Odzew internautów był ogromny i padło sporo propozycji. Dziewczyny zastrzegły sobie, że to one i tylko one dokonają wyboru, kogo postanowią uwiecznić na swoich zdjęciach. Jako pierwsi „poszli na ruszt” morsy i foki z Bukowskiego Klubu Morsa. Dziewczyny podpisały swój fotoreportaż miłymi dla nas słowami:

„Poznajcie pierwszych uwiecznionych przez nas pasjonatów ! Bukowski Klub Morsa 🙂 Życzymy Wam i sobie takiej radości z tego projektu jaką kipi ta grupa !!! „.

 

Następnie autorki odwiedziły Józka Piechowiaka, gdzie przy fotoreportażu czytamy:
„Kolejny Bukowianin, o którym warto wspomnieć – Józek. „Człowiek teatr” jak sam siebie nazwa, pracownik Teatru Nowego w Poznaniu.

 

Czekamy na końcowy efekt pracy naszych pomysłowych mieszkanek, bowiem mamy nadzieję, że spotkamy się na wystawie przedstawiającej Bukowian w ramie.

 

Zachęcamy do odwiedzenia facebookowego profilu projektu:

tutaj

tutaj

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl