Bukowianie mali i duzi startowali w zawodach

Sezon się dopiero rozkręca, a mieszkańcy naszej gminy rozpędzeni. W sobotę w ostatnim 6 biegu cyklu III Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2016 / 2017 reprezentowało nas 2 zawodników: Waldemar Łakomy, który tym razem na dystansie 5km, zajął 22 miejsce z czasem 26:24 a Mariusz Kryś dystans 10 km ukończył na 103 miejscu z czasem 59:34. Warto dodać że w klasyfikacji końcowej na 10km Waldek zajął 5 miejsce w kategorii wiekowej. W Gdyni natomiast, w półmaratonie ONICO Gdynia Półmaraton Anrzej Żuchlewski z czasem 1:45:19 zajął 2110 miejsce (na 5898, którzy ukończyli zawody), natomiast Katarzyna Przewoźna z czasem 2:02:13 zajęła 4353 miejsce. W biegach dziecięcych towarzyszących imprezie na dystansie 250 metrów na podium stanął Antek Żuchlewski- syn Andrzeja, który z czasem 50:27 zajął 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy. Już w niedzielę spora ilość mieszkańców naszej gminy wystartuje w 10 Poznań Półmaraton.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Redaktor naczelny: Małgorzata Szlązak