Ogłoszenie- Zakład Gospodarki Komunalnej w Buku poszukuje do pracy

info

OFERTA PRACY
Specjalista ds. obsługi klienta /Magazynier.

Wymagania wobec kandydatów:
1. Wykształcenie:
– wyższe o kierunku ekonomicznym lub technicznym
Oczekiwania:
1. Samodzielność na stanowisku pracy.
2. Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.
3. Sumienność i dyspozycyjność.
4. Prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:
Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Buku poszukuje osoby do pracy na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta /Magazynier.
Do zadań na w/w stanowisku należeć będzie:
– obsługa klientów ZGK, udzielanie wstępnych informacji, przyjmowanie standardowych dokumentów, a w przypadku spraw bardziej skomplikowanych – kierowanie klienta do określonego działu ZGK,
– przyjmowanie kompletnych wniosków (z odpowiednimi załącznikami) w celu zawarcia umów o dostarczanie wody i odbiór ścieków oraz wydawanie powyższych umów klientom,
– prowadzenie ewidencji poczty przychodzącej i wychodzącej,
– windykacja wszelkich należności, z wyjątkiem należności za wodę i odprowadzanie ścieków oraz czynszowych,
– współpraca z radcą prawnym w zakresie postępowania sądowego i egzekucyjnego wierzytelności skierowanych do sądu,
– przyjęcie odpowiedzialności materialnej za powierzone materiały i pomieszczenia magazynowe,
– przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu ( w tym paliw),
– ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym (jakościowym), sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia,
– uzgadnianie stanów magazynowych ilościowych z ewidencją ilościowo – wartościową w księgowości materialnej,
– rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie oraz zabezpieczenie przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą,
– utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
– wydawanie materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych,
– prowadzenie ewidencji ruchu i stanu zapasów (ilościowej),
– przestrzeganie zasad obiegu dokumentów i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych.
Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów z ewidencyjnym.
Rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji.
Kontrola przywożonych odpadów(gruzu, zielonych) na bazę zakładu.
Prowadzenie ewidencji zakupu i wydawania materiałów biurowych.
Zgłaszanie i eliminowanie zagrożeń w budynku i na terenie bazy spółki mogących spowodować wypadek.
Przekazywanie korespondencji lub świadczeń do banków, urzędów oraz na pocztę.
Zapewniamy:
– stabilne warunki zatrudnienia
– umowa o pracę
Rekrutacja:
I etap rekrutacji: składanie ofert, weryfikacja,
II etap rekrutacji: rozmowa z wybranymi kandydatami.
Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo unieważnienia rekrutacji bez podania przyczyny.
Zatrudnienie – od 01 marca 2017 roku na okres próbny ( 3 miesiące). Wynagrodzenie 3000,00 zł brutto przez okres próbny, a po okresie próbnym zgodnie z regulaminem wynagradzania obowiązującym w Spółce.
Po okresie próbnym – możliwość zatrudnienia na czas określony, a w dalszej pespektywie na czas nieokreślony.

Składanie ofert:
Pisemne oferty należy składać w Sekretariacie Spółki ( ul. Przemysłowa 10) do dnia 10 lutego 2017 roku do godz. 10:00. Oferta winna składać się z :
– CV,
– kopie świadectw i dyplomu.
Kontakt:
Rekrutację prowadzi Pani Ewelina Szczęśniak – Borowska / Specjalista ds. kadrowo-płacowych.
tel.618359492
e-mail: biuro@zgk-buk.pl

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Redaktor naczelny: Małgorzata Szlązak
Redaktor- Tomasz Giełda

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl