parkowa reklama góra

Akademia Budowlana Lidera zaprasza

koparka

Akademię Budowlaną Lideraukończyło już kilkaset osób, które wykorzystują zdobyte umiejętności w codziennej pracy. Ostatnio do bogatej oferty kierunków doszedł następny- operator ładowarek teleskopowych.

Akademia Budowlana Lidera jest firmą specjalizującą się w szkoleniach dla branży budowlanej. Obecnie w ofercie mamy kurs montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych oraz kurs dający uprawnienia do pracy na koparko-ładowarce, wszystkie typy, klasy III.

Nasz ośrodek mieści się w Buku koło Poznania, to malowniczo położony 100-letni dworek w głębi parku. Dysponujemy 7 salami szkoleniowymi, halą, ogromnym parkingiem i placem manewrowym. Nasz ośrodek zaopatrzony jest również w dwa rodzaje rusztowań (mniejsze fasadowe firmy IRLEH oraz RUXa), ścianę z możliwością kotwienia, a także wszelkie pomoce dydaktyczne potrzebne do realizacji zajęć, zarówno praktycznych jak i teoretycznych.

Nasze kursy prowadzi wyspecjalizowana kadra z ogromnym doświadczeniem. Uprawnienia nadaje Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.
Zdawalność egzaminów w naszym ośrodku jest bliska 100%. Gwarantujemy przemiłą atmosferę i życzliwy stosunek do klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Strona internetowa akademii: tutaj

Profil facebookowy: tutaj

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl