parkowa reklama góra

Wolny Temat

wolnytemat

Tutaj można dyskutować na dowolne tematy! Prosimy o wyważone wypowiedzi. Gazeta „Bukowski Lider” nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach naruszenia prawa. Treści wypowiedzi użytkowników, proszę nie łączyć ze zdaniem redakcji Bukowskiego Lidera.

komentarzy 15

 1. Zatroskany tata |

  Czy to prawda, że w Buku ma powstać tylko jedna szkoła podstawowa? Czy chcemy, aby nasze dzieci uczyły się w wielkim molochu, w anonimowej szkole, w której nikt nikogo nie zna? To jest bardzo poważna sprawa. Czy pan burmistrz podjął już decyzję nikogo nie pytając o zdanie? Proszę bardzo bukowskich radnych o zainteresowanie się tym tematem. Myślę, że potrzebna jest tutaj dyskusja najbardziej zainteresowanych stron, czyli rodziców, nauczycieli i radnych z panem burmistrzem. Szkoła to nie firma, nie przynosi dochodów. My nie tracimy pieniędzy na oświatę, tylko inwestujemy w przyszłość naszych dzieci. Jaką teraz podejmiemy decyzję, to od niej będzie wiele zależało. Aby przyszłe pokolenia nam jej nie wypomniły, że szukając pozornych oszczędności nie pozwoliliśmy im się rozwijać i zmarnowaliśmy wiele talentów.

 2. Matt |

  1. To że zlikwidują gimnazjum już wiadomo A ile będzie szkół podstawowych to ja myślę że będzie tak wioski od 1 do 4 A w buku 1-8 + reszta z wsi więc będzie jedna duża lub w małych szkołach 1-4 i reszta w gimnazjum ale jedna podstawówka będzie tańsza A boja sie nauczyciele którzy stracą pracę

  2. Film Wołyń w listopadzie

 3. yogi |

  Powinny powstać dwie podstawówki, które rywalizowałyby pod względem poziomu nauczania i nie tylko. Oczywiście w interesie UM jest powołanie jednej podstawówki ze względu na korzystniejszy wynik finansowy, niestety z ujmą dla przyszłych uczniów.

 4. GŁosik |

  Uważam ,że powinny powstać dwie podstawówki ,które by ze sobą konkurowały. Nie trzeba pisać co i jak by się zmieniło – najważniejsze, że na plus dla ucznia.

 5. DD |

  Jeśli powstanie jedna podstawówka to ciekawe jak zostanie zagospodorowany drugi budynek

 6. szkołaaa |

  będzie jedna szkoła w dwóch budynkach. Podziela od 1-4 obecna szkoła podstawowa a od 5-8 w budynku gimnazjum

 7. kubuk |

  Zbliża się zima, a wraz z nią sezon grzewczy. Niestety oznacza to zanieczyszczone powietrze, ale nie musi tak być. Chciałbym, żeby na łamach gazet bukowskich została przeprowadzona akcja informacyjna na temat poprawnego spalania paliw w piecach starszego typu.
  To nie prawda, że stare piece muszą dymić. Nie koniecznie musi to też być przyczyna palenia śmieciami, a po prostu nieumiejętnego spalania koksu.
  Jeszcze zostało trochę czasu i sądzę, że to idealny czas, by przedstawić metody by zmniejszyć poziom benzopirenu w powietrzu!
  Tutaj proszę instrukcja do zaczerpnięcia : )
  http://czysteogrzewanie.pl/jak-palic-w-piecu/jak-palic-czysto-weglem/

 8. Malami |

  Czyli jak powiedziała pani minister ,,zmiana, której nikt nie zauważy „

 9. MMM |

  Na ratuszu już zostały zamontowane kamery, od kiedy i gdzie będzie można sobie obserwować buk online?

 10. Robert |

  Gdzie ty zyjesz czlowieku.? Już uczę się poprawnego spalania koksu – bez dymu. Chyba zbawisz świat

 11. Dubaj |

  Tu już nie chodzi o poprawne spalanie, tylko o nie palenie śmieciami. Proponowałbym stworzenie portalu gdzie wrzucalibyśmy zdjęcia domów, gdzie z komina wydostaje się trujący dym. Czasami idzie się udusić. Wystarczyło kilka chłodniejszych dni amatorzy palenia czym popadnie już w pełnej gotowości. Myśle że jak zdjęcie czyjegoś domu by trafiło do sieci zastanowiłby sie dwa razy czy palić smieciami. Zresztą to widać, jak ktoś wystawia z surowców tylko worek ze szkłem to gdzie jest reszta odpadów ja sie pytam?!?!

 12. Michoł co sobie |

  3 podstawówki to ideał. Konkurencja jest ważna.
  Wyższe pensje nauczycieli.
  Mam nadzieję że Stanisław nam pomoże i będzie git.
  A jeśli nie to róbmy referendum.

 13. Faraon |

  10 osobowe klasy muszą być żeby osiągnąć poziom.
  A rzad docelowo planuje klasy do 35 osób.
  To jest dopiero zacofanie.
  Może należy coś z tym zrobić

 14. xyz |

  To co się dzieje w tej chwili to patologia, wyszedłem na 5 minut w centrum i myślałem że się uduszę, caly buk przykryty dymem,dwa dni temu na stadionie to samo, wdychanie tego smrodu to nic przyjemnego

 15. kubuk |

  Robert, typowe zachowanie PRLowskiego betonu.
  Ja dla przykładu będę starał się wg przedstawionej wyżej metody palić. Pzdr

Comments are closed.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl