









We wtorkowy wieczór na ulicy Dworcowej tuż przy stacji kolejowej kierująca samochodem osobowym mercedes nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu dacią logan w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. O ile kierowcy i pasażerowie nie odczuli raczej zdarzenia, to samochody już trochę tak, bowiem do naprawy jest przód dacii i bok mercedesa.
Małgorzata
redaktor naczelny
508 194 700
biuro@cds-lider.com.pl
Jagoda
redaktor i reklama
512 307 931
jagoda.zuchlewska@gmail.com
Tomek
redaktor i reklama
796 064 410
cdsgazeta@wp.pl