parkowa reklama góra

Oddaj 1%

1 procent

Jesteśmy członkami Związku Harcerstwa Polskiego i€“ Organizacji Pożytku Publicznego z ponad stuletnią tradycją. Trochę o nas:

– ZHP to największe stowarzyszenie wychowawcze w Polsce, zrzeszające przeszło 100 tysięcy dzieci i młodzieży.

– Tworzymy dzieciom i młodzieży możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu, zapewniając zarazem niezapomniane przygody oraz twórczy rozwój.

– Rozwijamy w zakresie wielu dziedzin, np. ratownictwie medycznym, pracy z młodzieżą, łączności i komunikacji, imprezach na orientacje, rozwoju fizycznym itd.

ZHP Buk jest jedną z największych organizacji w regionie:

– Organizujemy profesjonalnie przygotowane zajęcia, biwaki, kursy i szkolenia dla osób zrzeszonych i niezrzeszonych w ZHP

– Jesteśmy największym w gminie organizatorem taniego, atrakcyjnego programowo, letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

– Ośrodek Buk to około 9 Drużyn i Gromad , w których jest 100 zuchów, harcerzy i instruktorów, dla których służba na rzecz środowiska lokalnego jest zawsze priorytetem.

– Prowadząc systematyczną pracę w gromadach zuchowych i drużynach harcerskich, przygotowujemy młodych ludzi do bycia dobrym, pożytecznym i kreatywnym człowiekiem.
Jeśli chcesz zobaczyć czym się zajmujemy, zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii: Kliknij aby zobaczyć
Aby nasze działania były skuteczne, potrzebujemy Twojej pomocy!

Każdy może przekazać nam swój 1% z podatku! To jest naprawdę proste!

 

zhp1procent zhpdziękujemy

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl