Bukowski akcent na półfinałach Mistrzostw Polski juniorek w piłce ręcznej w Kwidzyniu

daria foto

W minioną niedzielę grupa bukowskich pasjonatów piłki ręcznej udała się do Kwidzyna na półfinały Mistrzostw Polski juniorek w piłce ręcznej. Dlaczego akurat do Kwidzyna? Bo warto przypomnieć, że w klubie MTS Kwidzyn gra bukowska szczypiornistka Daria Szynkaruk (na zjęciu poniżej), o której już nie raz wspominaliśmy na łamach naszej gazety.Dla przypomnienia Daria gra w klubie MTS Kwidzyn, ale jest również skrzydłową reprezentacji Polski, do której została powołana w zeszłym sezonie.Mecz na którym byli bukowianie był decydującym o awansie MTS Kwidzyn do kolejnego etapu rozgrywek ligowych- finału Mistrzostw Polski – Final Four. Ponieważ zespół z Kwidzyna jest drużyną dość silną w tym sezonie, rozgromienie przeciwnika jakim był zespół Handball Wrocław było tylko formalnością i zakończył się wynikiem 39:20.

Z niecierpliwością czekamy na finały, które odbędą się za 2 tygodnie, prawdopodobnie w Chorzowie, choć to nie jest jeszcze przesądzone. Trzymamy kciuki za Darię i jej zespół.

W powrotnej drodze do domu jeden z kibiców – członek Bukowskiego Klubu Morsa korzystając z okazji, zawitał nad bardzo malownicze jezioro rakowieckie i wziął udział w coniedzielnej kąpieli zorganizowanej przez tutejszych morsów- Kwidzyńskich Pasjonatów Morsowania. Jak pasja to pasja:-).

 

Komentarze: 1

  1. hiena |

    Łukasz gdzieś Ty pojechał? To już prawie zboczenie :-). Pozdrowienia

Comments are closed.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl